Wielkopostna niedziela

W tym tygodniu dołączyły do nas dwie nowe parafie: Św. Łukasza na os. Rusa oraz Św. Karola Boromeusza na osiedlu Lipowym, gdzie budowana jest przez ks. proboszcza Grzegorza Szafraniaka nowa światynia. W wielu Parafiach w najbliższą niedzielę zbierane będą datki na jej wykończenie. Zdjęcia z budowy kaplicy zobaczyć można na stronie: http://boromeusz.pl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=109

Obecnie wielu księży prowadzi nauki rekolekcyjne, lub wyjeżdża do Częstochowy z pielgrzymkami maturzystów, proszących o błogosławieństwo podczas egzaminów. Jednym z nich jest ks. Maciej z Parafii św. Łukasza, który w ubiegły piątek sprawował opiekę nad uczniami liceum nr 6. Jednocześnie Ksiądz obiecał, że jak tylko znajdzie chwilkę czasu to uzupełni aktualne ogłoszenia w serwisie.

W tym tygodniu aktualne ogłoszenia dodały takie parafie jak: Wniebowstąpienia Pańskiego, św. Rocha, św. Karola Boromeusza, św. Rodziny. św. Jadwigi Śląskiej, Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz św. Andrzeja Boboli z Poznania. Serdecznie dziękujemy za korzystanie z narzędzia, jakie udostępniliśmy do użytku parafii.

Reklamy

Tagi: , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: