OgloszeniaParafialne.pl, czy strona internetowa parafii?

Rozmawiając z duszpasterzami z kilku poznańskich parafii spotkaliśmy się ze stwierdzeniem, czy serwis 147294427_17e2a66676OgloszeniaParafialne.pl nie będzie konkurencją dla strony internetowej ich parafii. Czasami Księża prowadzą samodzielnie strony parafialne i są do nich bardzo przywiązani. Dlatego właśnie chcemy podnosić oglądalność tych stron! Tak, serwis OgloszeniaParafialne.pl nie jest konkurencją dla stron internetowych parafii, a ich dopełnieniem. Spełnia rolę „książki telefonicznej”, dzięki której w jednym miejscu, w usystematyzowany sposób wierni znajdują podstawowe informacje o swojej parafii.

Poprzez uczestnictwo parafii w serwisie, strona parafialna jest dodatkowo popularyzowana. Jeśli duszpasterstwo posiada swoją stronę w internecie, w podstawowych informacjach może umieścić link, który prowadzi do niej. W ten sposób potęgowane są odwiedziny i więcej osób zapoznaje się ze stroną parafii.

Nasz serwis posiada wiele udogodnień dla wiernych. Był tworzony z myślą o łatwym dostępie do podstawowych informacji, również dzięki takim narzędziom jak wyszukiwarka Mszy Św. Cieszy nas fakt, że zarówno Księża jak i wierni, którzy zapoznają się z działaniem serwisu, chwalą sobie jego działanie.

Reklamy

Tagi: , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: