Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego!

Dziś przeżywamy święto Wniebowstąpienia Pańskiego. Z tej okazji pragniemy opisać jedną z najciekawszych inicjatyw podjętych przez jednego z Księży dzięki serwisowi OgloszeniaParafialne.plwniebo

Jest to pomysł ks. kanonika Jana Szczepaniaka z Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Poznaniu. W każdy niedzielny wieczór Duszpasterz ten przesyła wiadomość do swoich wiernych z błogosławieństwem i słowami inspiracji na nadchodzący tydzień. W każdy niedzielny wieczór otrzymuje wiadomość ze Słowem na Niedzielę od mojego Księdza Proboszcza. To bardzo miły akcent na początek tygodnia – komentuje jedna z parafianek Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego.

Dla Księży narzędzie w postaci serwisu OgloszeniaParafialne.pl jest bardzo dużym ułatwieniem. Cały proces zajmuje tylko czas napisania samego komunikatu, a wiadomość wysyłana jest do wszystkich parafian automatycznie po naciśnięciu „Wyślij do wszystkich”.

Zapraszamy więc wiernych do dołączania się do profilów swoich parafii na www.ogloszeniaparafialne.pl. Może również i Wasz ksiądz proboszcz widząc liczną grupę wiernych w zakładce „Parafianie”, prześle dla Was indywidualne błogosławieństwo!

Reklamy

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: