Zapraszamy na Lednicę!

Tegoroczne XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży Lednica 2009 odbędzie się już w najbliższą sobotę. Zapraplakat-lednica2009-malyszamy serdecznie naszych użytkowników do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

W tym roku zaproszenie na Lednicę otrzymały delegacje młodzieży z całej Europy. Podczas spotkania wspólnie wszyscy młodzi – każdy w swoim języku – będą mogli wybrać Jezusa. Tematem tegorocznej Lednicy jest czas. – Refleksja o czasie i jego cenie będzie wskazywała na znaki czasu, przez które przemawia sam Bóg – mówi o. Jan Góra, inicjator Lednicy – Na pewno takim znakiem jest franciszkanizm tegorocznej Lednicy, na pewno jest pragnienie podarowania Wam do ręki Lednickiej Liturgii Godzin, czyli kapłańskiego brewiarza zawierającego dwie podstawowe godziny brewiarzowe Jutrznię i Nieszpory – dodaje.

Zapraszamy na stronę: http://www.lednica2000.pl

Już od jakiegoś czasu na stronie głównej naszego serwisu umieszczony jest banner promujący Spotkania Lednickie. Jesteśmy również dumni, że możemy pomóc organizatorom poprzez objęcie patronatu medialnego nad tym wydarzeniem. Gorąco zachęcamy do przybycia.

 Zespół Ogloszeniaparafialne.pl

Reklamy

Tagi: , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: